Навчально-практичний центр

Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту входить до

ПРОЄКТУ «ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ САНІТАРНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»

Бенефіціар проєкту: Міністерство освіти і науки України

Тривалість І фази проєкту: серпень 2014 –липень 2018

Тривалість ІІ фази проєкту: листопад 2018 – лютий 2023

Мета проєкту: Розроблення та втілення моделі державно-приватного партнерства у професійній (професійно-технічній) освіті з метою поліпшення можливостей закладів професійної (професійно-технічної) освіти запропонувати ринково-орієнтовану, практичну та сучасну освіту у сфері санітарних технологій.

Результати І фази проєкту:

  1. Розроблено та затверджено стандарт професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».
  2. Розроблено Типові навчальні плани та програми відповідно до стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».
  3. Проведено семінари-практикуми з нових технологій.
  4. Проведено конкурси фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».
  5. Затверджено Положення про навчально-практичний центр (за галузевим спрямуванням).
  6. Розроблено навчальні посібники для підготовки робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»: «Труби та арматура», «Водопостачання», «Водовідведення», «Опалення», «Основи матеріалознавства», «Креслення».
  7. Створено 6 навчально-практичних центрів санітарно-технічних систем та устаткування на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Мета та завдання ІІ фази проєкту

  • вдосконалення навчальної програми для підготовки здобувачів освіти за професією «монтажників санітарно-технічних систем та устаткування»;
  • забезпечення самоокупності шести навчально-практичних центрів з професії «монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»;
  • сприяння працевлаштуванню випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

План роботи Навчально-практичного центру «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту. На 2022 рік розміщено за посиланням: План роботи