Дистанційне навчання

УВАГА!!! У зв`зку із заховрюванням здобувачів освіти групи 22ЧПК та 79ПМ переходять на дистанційне навчання.

Розклад занять за дистанційною формою

День тижня№ заняттяОсвітній компонентВикладачГіперпосилання для входу

ПН

І

8.30-9.50

ПТЕ і інструкціїГакман О.С.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/5851167978?pwd=MkwwckloRjlHVVplemZEKzc3QXdTUT09

Идентификатор конференции: 585 116 7978

Код доступа: 123

ІІ

10.00-11.20

Фізика і астрономіяКурилів В.В.
ІІІ

11.40-13.00

Фізична культураБілий В.В.Zoom

https://zoom.us/j/97765022741?pwd=QjRETFBxeTdiMGQ4MS9qVHNyZ0VTZz09

Идентификатор конференции: 977 6502 2741

Код доступа: 2222

ІV

13.10-14.30

МатематикаГалицька Л.М.Join Zoom Meeting

https://us04web.zoom.us/j/73519249585

Meeting ID: 735 1924 9585

Passcode: 12345

ВТ

І

8.30-9.50

Охорона праціНовицька В.С.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/73126410328?pwd=NVNSK2FaT3BsS1hnVWZkRExGNFhWdz09

Идентификатор конференции: 731 2641 0328

Код доступа: 6ewadg

ІІ

10.00-11.20

ПТЕ і інструкціїГакман О.С.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/5851167978?pwd=MkwwckloRjlHVVplemZEKzc3QXdTUT09

Идентификатор конференции: 585 116 7978

Код доступа: 123

ІІІ

11.40-13.00

Будова РСГакман О.С.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/5851167978?pwd=MkwwckloRjlHVVplemZEKzc3QXdTUT09

Идентификатор конференции: 585 116 7978

Код доступа: 123

ІV

13.10-14.30

Біологія і екологіяДолженко О.В.Zoom

https://us05web.zoom.us/j/86813870329?pwd=cTJMWW05eVZINnE4YmlwamxTWCtRQT09

Идентификатор конференции: 868 1387 0329

Код доступа: 8BT4C0

СР

І

8.30-9.50

Будова РСГакман О.С.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/5851167978?pwd=MkwwckloRjlHVVplemZEKzc3QXdTUT09

Идентификатор конференции: 585 116 7978

Код доступа: 123

ІІ

10.00-11.20

Громадянська освітаТерновецька А.М.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/76283665583?pwd=R3B4aGl5Mk1GYVo5REtRZCswZ2ExZz09

Идентификатор конференции: 762 8366 5583

Код доступа: Xt6sXZ

ІІІ

11.40-13.00

МатематикаГалицька Л.М.Join Zoom Meeting

https://us04web.zoom.us/j/73519249585

Meeting ID: 735 1924 9585

Passcode: 12345

ІV

13.10-14.30

ТехнологіїНовицька В.С.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/73126410328?pwd=NVNSK2FaT3BsS1hnVWZkRExGNFhWdz09

Идентификатор конференции: 731 2641 0328

Код доступа: 6ewadg

ЧТ

І

8.30-9.50

Громадянська освітаТерновецька А.М.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/76283665583?pwd=R3B4aGl5Mk1GYVo5REtRZCswZ2ExZz09

Идентификатор конференции: 762 8366 5583

Код доступа: Xt6sXZ

ІІ

10.00-11.20

Будова РСГакман О.С.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/5851167978?pwd=MkwwckloRjlHVVplemZEKzc3QXdTUT09

Идентификатор конференции: 585 116 7978

Код доступа: 123

ІІІ

11.40-13.00

Фізична культураБілий В.В.Zoom

https://zoom.us/j/97765022741?pwd=QjRETFBxeTdiMGQ4MS9qVHNyZ0VTZz09

Идентификатор конференции: 977 6502 2741

Код доступа: 2222

ІV

13.10-14.30

Будова РСГакман О.С.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/5851167978?pwd=MkwwckloRjlHVVplemZEKzc3QXdTUT09

Идентификатор конференции: 585 116 7978

Код доступа: 123

ПТ

І

8.30-9.40

Виробниче навчанняКусий Б.С.
ІІ

9.50-11.00

Виробниче навчанняКусий Б.С.
ІІІ

11.10-12.20

Виробниче навчанняКусий Б.С.
ІV

12.30-13.40

Розклад занять за дистанційною формою

День тижня№ заняттяОсвітній компонентВикладачГіперпосилання для входу

ПН

І

8.30-9.30

Виробнича практикаРинжук В.Ф., Совік Д.Д.На виробництві
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаРинжук В.Ф., Совік Д.Д.На виробництві
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаРинжук В.Ф., Совік Д.Д.На виробництві
ІV

12.10-13.10

ВТ

І

8.30-9.30

Виробнича практикаРинжук В.Ф., Совік Д.Д.На виробництві
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаРинжук В.Ф., Совік Д.Д.На виробництві
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаРинжук В.Ф., Совік Д.Д.На виробництві
ІV

12.10-13.10

СР

І

8.30-9.30

Виробнича практикаРинжук В.Ф., Совік Д.Д.На виробництві
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаРинжук В.Ф., Совік Д.Д.На виробництві
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаРинжук В.Ф., Совік Д.Д.На виробництві
ІV

12.10-13.10

ЧТ

І

8.30-9.30

Виробнича практикаРинжук В.Ф., Совік Д.Д.На виробництві
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаРинжук В.Ф., Совік Д.Д.На виробництві
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаРинжук В.Ф., Совік Д.Д.На виробництві
ІV

12.10-13.10

ПТ

І

8.30-9.30

Виробнича практикаРинжук В.Ф., Совік Д.Д.На виробництві
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаРинжук В.Ф., Совік Д.Д.На виробництві
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаРинжук В.Ф., Совік Д.Д.На виробництві
ІV

12.10-13.10

Розклад занять за дистанційною формою

День тижня№ заняттяОсвітній компонентВикладачГіперпосилання для входу

ПН

І

8.30-9.30

Виробнича практикаГорбенко Л.М.
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаГорбенко Л.М.
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаГорбенко Л.М.
ІV

12.10-13.10

Виробнича практикаГорбенко Л.М.

ВТ

І

8.30-9.30

Виробнича практикаГорбенко Л.М.
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаГорбенко Л.М.
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаГорбенко Л.М.
ІV

12.10-13.10

Виробнича практикаГорбенко Л.М.

СР

І

8.30-9.30

Виробнича практикаГорбенко Л.М.
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаГорбенко Л.М.
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаГорбенко Л.М.
ІV

12.10-13.10

Виробнича практикаГорбенко Л.М.

ЧТ

І

8.30-9.30

Виробнича практикаГорбенко Л.М.
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаГорбенко Л.М.
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаГорбенко Л.М.
ІV

12.10-13.10

ПТ

І

8.30-9.30

Виробнича практикаГорбенко Л.М.
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаГорбенко Л.М.
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаГорбенко Л.М.
ІV

12.10-13.10

Розклад занять за дистанційною формою

День тижня№ заняттяОсвітній компонентВикладачГіперпосилання для входу

ПН

І

8.30-9.30

Технологія зварювальних робітФіліпчук Д.А.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/74085088414?pwd=QWxPakttVlAyd3hwOWEwM2kwVGdBQT09

Идентификатор конференции: 740 8508 8414

Код доступа: 111

ІІ

9.40-10.40

Технологія зварювальних робітФіліпчук Д.А.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/74085088414?pwd=QWxPakttVlAyd3hwOWEwM2kwVGdBQT09

Идентификатор конференции: 740 8508 8414

Код доступа: 111

ІІІ

11.00-12.00

Обладнання для зварювальних робітКурилів В.В.
ІV

12.10-13.10

Технічне кресленняШморгун В.М.Zoom https://us04web.zoom.us/j/71385982389?pwd=V2IySVVIajQ0SG9HR1BBRjlWOWQ2dz09

Идентификатор конференции: 713 8598 2389
Код доступа: 2020

ВТ

І

8.30-9.30

Технологія зварювальних робітФіліпчук Д.А.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/74085088414?pwd=QWxPakttVlAyd3hwOWEwM2kwVGdBQT09

Идентификатор конференции: 740 8508 8414

Код доступа: 111

ІІ

9.40-10.40

Технологія зварювальних робітФіліпчук Д.А.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/74085088414?pwd=QWxPakttVlAyd3hwOWEwM2kwVGdBQT09

Идентификатор конференции: 740 8508 8414

Код доступа: 111

ІІІ

11.00-12.00

Фізична культураГончар О.А.Zoom https://zoom.us/j/95094758920?pwd=STFCb1FEem9FTUZBaEx6MFJiV0lLdz09

Идентификатор конференции: 950 9475 8920
Код доступа: y94CEE

ІV

12.10-13.10

Обладнання для зварювальних робітКурилів В.В.

СР

І

8.30-9.30

Виробниче навчанняШморгун В.М.Zoom https://us04web.zoom.us/j/71385982389?pwd=V2IySVVIajQ0SG9HR1BBRjlWOWQ2dz09

Идентификатор конференции: 713 8598 2389
Код доступа: 2020

ІІ

9.40-10.40

Виробниче навчанняШморгун В.М.Zoom https://us04web.zoom.us/j/71385982389?pwd=V2IySVVIajQ0SG9HR1BBRjlWOWQ2dz09

Идентификатор конференции: 713 8598 2389
Код доступа: 2020

ІІІ

11.00-12.00

Виробниче навчанняШморгун В.М.Zoom https://us04web.zoom.us/j/71385982389?pwd=V2IySVVIajQ0SG9HR1BBRjlWOWQ2dz09

Идентификатор конференции: 713 8598 2389
Код доступа: 2020

ІV

12.10-13.10

ЧТ

І

8.30-9.30

Технологія зварювальних робітФіліпчук Д.А.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/74085088414?pwd=QWxPakttVlAyd3hwOWEwM2kwVGdBQT09

Идентификатор конференции: 740 8508 8414

Код доступа: 111

ІІ

9.40-10.40

Технологія зварювальних робітФіліпчук Д.А.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/74085088414?pwd=QWxPakttVlAyd3hwOWEwM2kwVGdBQT09

Идентификатор конференции: 740 8508 8414

Код доступа: 111

ІІІ

11.00-12.00

Обладнання для зварювальних робітКурилів В.В.
ІV

12.10-13.10

МатеріалознавствоНовицька В.С.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/73126410328?pwd=NVNSK2FaT3BsS1hnVWZkRExGNFhWdz09

Идентификатор конференции: 731 2641 0328

Код доступа: 6ewadg

ПТ

І

8.30-9.30

Виробниче навчанняШморгун В.М.Zoom https://us04web.zoom.us/j/71385982389?pwd=V2IySVVIajQ0SG9HR1BBRjlWOWQ2dz09

Идентификатор конференции: 713 8598 2389
Код доступа: 2020

ІІ

9.40-10.40

Виробниче навчанняШморгун В.М.Zoom https://us04web.zoom.us/j/71385982389?pwd=V2IySVVIajQ0SG9HR1BBRjlWOWQ2dz09

Идентификатор конференции: 713 8598 2389
Код доступа: 2020

ІІІ

11.00-12.00

Виробниче навчанняШморгун В.М.Zoom https://us04web.zoom.us/j/71385982389?pwd=V2IySVVIajQ0SG9HR1BBRjlWOWQ2dz09

Идентификатор конференции: 713 8598 2389
Код доступа: 2020

ІV

12.10-13.10

Розклад занять за дистанційною формою

День тижня№ заняттяОсвітній компонентВикладачГіперпосилання для входу

ПН

І

8.30-9.30

Виробнича практикаНешпіль О.П.
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаНешпіль О.П.
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаНешпіль О.П.
ІV

12.10-13.10

Виробнича практикаНешпіль О.П.

ВТ

І

8.30-9.30

Виробнича практикаНешпіль О.П.
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаНешпіль О.П.
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаНешпіль О.П.
ІV

12.10-13.10

Виробнича практикаНешпіль О.П.

СР

І

8.30-9.30

Виробнича практикаНешпіль О.П.
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаНешпіль О.П.
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаНешпіль О.П.
ІV

12.10-13.10

Виробнича практикаНешпіль О.П.

ЧТ

І

8.30-9.30

Виробнича практикаНешпіль О.П.
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаНешпіль О.П.
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаНешпіль О.П.
ІV

12.10-13.10

Виробнича практикаНешпіль О.П.

ПТ

І

8.30-9.30

Виробнича практикаНешпіль О.П.
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаНешпіль О.П.
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаНешпіль О.П.
ІV

12.10-13.10

Виробнича практикаНешпіль О.П.

Розклад занять за дистанційною формою

День тижня№ заняттяОсвітній компонентВикладачГіперпосилання для входу

ПН

І

8.30-9.50

ОППГорбенко Л.М.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/8200811338?pwd=WDdoaVVtTWR3TDVaS2doOHMrWGk4Zz09

Идентификатор конференции: 820 081 1338

Код доступа: 2020

ІІ

10.00-11.20

Будова вагонівГакман О.С.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/5851167978?pwd=MkwwckloRjlHVVplemZEKzc3QXdTUT09

Идентификатор конференции: 585 116 7978

 

Код доступа: 123

ІІІ

11.40-13.00

Будова вагонівГакман О.С.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/5851167978?pwd=MkwwckloRjlHVVplemZEKzc3QXdTUT09

Идентификатор конференции: 585 116 7978

 

Код доступа: 123

ІV

13.10-14.30

КонсультаціїНеделько М.Г.

ВТ

І

8.30-9.50

Електрообладнання вагонівГакман О.С.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/5851167978?pwd=MkwwckloRjlHVVplemZEKzc3QXdTUT09

Идентификатор конференции: 585 116 7978

Код доступа: 123

ІІ

10.00-11.20

ОППГорбенко Л.М.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/8200811338?pwd=WDdoaVVtTWR3TDVaS2doOHMrWGk4Zz09

Идентификатор конференции: 820 081 1338

Код доступа: 2020

ІІІ

11.40-13.00

Надання медичної допомоги на шляху прямуванняДолженко О.В.Zoom

https://us05web.zoom.us/j/86813870329?pwd=cTJMWW05eVZINnE4YmlwamxTWCtRQT09

Идентификатор конференции: 868 1387 0329

Код доступа: 8BT4C0

ІV

13.10-14.30

ЕлектротехнікаФіліпчук Д.А.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/74085088414?pwd=QWxPakttVlAyd3hwOWEwM2kwVGdBQT09

Идентификатор конференции: 740 8508 8414

Код доступа: 111

СР

І

8.30-9.50

ПТЕГолодюк М.А.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/7847606098?pwd=R0xWUGdSc2VTRVlxUERJVXJIMHE1Zz09

Идентификатор конференции: 784 760 6098

Код доступа: 74

ІІ

10.00-11.20

Електрообладнання вагонівГакман О.С.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/5851167978?pwd=MkwwckloRjlHVVplemZEKzc3QXdTUT09

Идентификатор конференции: 585 116 7978

Код доступа: 123

ІІІ

11.40-13.00

ОППГорбенко Л.М.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/8200811338?pwd=WDdoaVVtTWR3TDVaS2doOHMrWGk4Zz09

Идентификатор конференции: 820 081 1338

Код доступа: 2020

ІV

13.10-14.30

ЕлектротехнікаФіліпчук Д.А.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/74085088414?pwd=QWxPakttVlAyd3hwOWEwM2kwVGdBQT09

Идентификатор конференции: 740 8508 8414

Код доступа: 111

ЧТ

І

8.30-9.50

Будова вагонівГакман О.С.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/5851167978?pwd=MkwwckloRjlHVVplemZEKzc3QXdTUT09

Идентификатор конференции: 585 116 7978

Код доступа: 123

ІІ

10.00-11.20

Фізична культураБілий В.В. / Гончар О.А.Zoom

https://zoom.us/j/97765022741?pwd=QjRETFBxeTdiMGQ4MS9qVHNyZ0VTZz09

Идентификатор конференции: 977 6502 2741

Код доступа: 2222

ІІІ

11.40-13.00

Електрообладнання вагонівГакман О.С.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/5851167978?pwd=MkwwckloRjlHVVplemZEKzc3QXdTUT09

Идентификатор конференции: 585 116 7978

Код доступа: 123

ІV

13.10-14.30

КонсультаціїНеделько М.Г.

ПТ

І

8.30-9.40

ЕлектротехнікаФіліпчук Д.А.Zoom

https://us04web.zoom.us/j/74085088414?pwd=QWxPakttVlAyd3hwOWEwM2kwVGdBQT09

Идентификатор конференции: 740 8508 8414

Код доступа: 111

ІІ

9.50-11.00

Хімія/ Біологія і екологіяДолженко О.В.Zoom

https://us05web.zoom.us/j/86813870329?pwd=cTJMWW05eVZINnE4YmlwamxTWCtRQT09

Идентификатор конференции: 868 1387 0329

Код доступа: 8BT4C0

ІІІ

11.10-12.20

Українська мова / Захист УкраїниСорокіна В.В. / Кузь М.М. / Долженко О.В.Українська мова: Zoom

https://us04web.zoom.us/j/78966670179?pwd=RkVXWlRMMk5aTEUyR09yYm5JaDBMQT09

Идентификатор конференции: 789 6667 0179

Код доступа: 5555

Захист України (дівчата): Zoom

https://us05web.zoom.us/j/86813870329?pwd=cTJMWW05eVZINnE4YmlwamxTWCtRQT09

Идентификатор конференции: 868 1387 0329

Код доступа: 8BT4C0

ІV

12.30-13.40

Розклад занять за дистанційною формою

День тижня№ заняттяОсвітній компонентВикладачГіперпосилання для входу

ПН

І

8.30-9.30

Виробнича практикаКузь М.М.На виробництві
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаКузь М.М.На виробництві
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаКузь М.М.На виробництві
ІV

12.10-13.10

ВТ

І

8.30-9.30

Виробнича практикаКузь М.М.На виробництві
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаКузь М.М.На виробництві
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаКузь М.М.На виробництві
ІV

12.10-14.20

СР

І

8.30-9.30

Виробнича практикаКузь М.М.На виробництві
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаКузь М.М.На виробництві
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаКузь М.М.На виробництві
ІV

12.10-13.10

ЧТ

І

8.30-9.30

Виробнича практикаКузь М.М.На виробництві
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаКузь М.М.На виробництві
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаКузь М.М.На виробництві
ІV

12.10-13.10

ПТ

І

8.30-9.30

Виробнича практикаКузь М.М.На виробництві
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаКузь М.М.На виробництві
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаКузь М.М.На виробництві

Розклад занять за дистанційною формою

День тижня№ заняттяОсвітній компонентВикладачГіперпосилання для входу

ПН

І

8.30-9.30

Виробнича практикаНеделько М.Г.
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаНеделько М.Г.
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаНеделько М.Г.
ІV

12.10-13.10

Виробнича практикаНеделько М.Г.

ВТ

І

8.30-9.30

Виробнича практикаНеделько М.Г.
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаНеделько М.Г.
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаНеделько М.Г.
ІV

12.10-13.10

Виробнича практикаНеделько М.Г.

СР

І

8.30-9.30

Виробнича практикаНеделько М.Г.
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаНеделько М.Г.
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаНеделько М.Г.
ІV і V

12.10-14.20

Виробнича практикаНеделько М.Г.

ЧТ

І

8.30-9.30

Виробнича практикаНеделько М.Г.
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаНеделько М.Г.
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаНеделько М.Г.
ІV

12.10-13.10

Виробнича практикаНеделько М.Г.

ПТ

І

8.30-9.30

Виробнича практикаНеделько М.Г.
ІІ

9.40-10.40

Виробнича практикаНеделько М.Г.
ІІІ

11.00-12.00

Виробнича практикаНеделько М.Г.
ІV

12.10-13.10

№ з/п

Освітній компонент (предмет)Літературні джерела та ресурсиКонтакти викладача
1Українська мова
  1. https://pidruchnyk.com.ua/1168-ukrainska-mova-10-klas-avramenko.html
  2. https://pidruchnyk.com.ua/1239-ukrainska-mova-11-klas-avramenko.html
  3. https://pidruchnyk.com.ua/555-ukrayinska-mova-11-klas-zabolotniy-2012.html
Сорокіна Валентина Василівна

valentuna.sorokina79@gmail.com

2Українська література
  1. https://pidruchnyk.com.ua/392-ukrayinska-lteratura-avramenko-paharenko-10-klas.html
  2. https://pidruchnyk.com.ua/1237-ukrliteratura-avramenko-11klas.html
3Іноземна моваПідручники:

•             Групи 20 КЕ, 74 ПМ та 21 ЧПК працюють за підручниками:

Англійська мова – підручник 11 клас, рівень стандарту, автор

О. Д. Карп’юк, 2011 рік;

Німецька мова – підручник 11 клас, рівень стандарту, автор

Н. Басай, 2011 рік.

•             Група 76 ПМ працює за підручниками:

Англійська мова – підручник 10 клас, рівень стандарту, автори

М. А. Нерсисян, А. О. Піроженко, 2018 рік;

Німецька мова – підручник 10 клас, рівень стандарту, автор

І. Савчук, 2018 рік.

•             Англійська мова (Нерсисян, Піроженко) 10 клас

https://pidruchnyk.com.ua/1357-anglmova-nersisyan-10-klas.html

•             Англійська мова(О.Карп’юк) 11 клас

anglijska-english-11-klas-karp-yuk

•             Німецька мова 10 клас

nimecka-mova/ig-savchuk-svit-2018-rik-

•             Німецька мова 11 клас

http://shkola.in.ua/547-nimetska-mova-11-klas-basai.html

Швєцова Олена Василівна

olenashvets@icloud.com

4Історія України1. Історія України І курс.

storya-ukrayini-pometun-gupan-10-klas

2. Історія України ІІ-ІІІ курс

istorija_ukrajini/gisem_2019_rik_riven_standartu/

Бурлака Ангеліна Миколаївна

angelika258@ukr.net

5Всесвітня історія1. Всесвітня історія І курс

vsesvitnja_istorija/gisem_2018_rik_riven_standartu/

2. Всесвітня історія ІІ курс

vsesvitnja_istorija/gisem_2019_rik_riven_standartu/

6Громадянська освіта (Людина і світ)1. Громадянська освіта І- ІІ курс.

gromadjanska_osvita/gisem_2018_rik/

 

7МатематикаО.С. Істер, 10 клас: https://issuu.com/booki102018/docs/10_m_i_2018

О.С. Істер, 11 клас: https://pidruchnyk.com.ua/1251-matematika-11-klas-ister.html

Корисні посилання для учнів 3-го курсу, які готуються до складання ЗНО з математики:

Тести для підготовки до ЗНО: https://zno.osvita.ua/mathematics/

Тематичні тести з математики для ЗНО

Особливості тесту ЗНО-2020: https://osvita.ua/test/training/5017/

Програма ЗНО-2020 з математики:

https://osvita.ua/doc/files/news/11/1126/Math.pdf

Галицька Любов Михайлівна

liybovgalytska@gmail.com

8Фізичне вихованняГончар Олександр Анатолійович

oleksandr.gonchar.79@ukr.net

9Фізика і астрономіяКурилів василь Володимирович

chplzt14@ukr.net

10Біологія і екологія1. Костянтин Задорожний, Біологія і екологія, рівень стандарту, 11 кл.

2. Л.І. Остапченко, П.Г. Балан, Біологія і екологія, рівень стандарту, 10 кл.

3. http://eco.com.ua/

4. https://teachua.com/

5. https://naurok.com.ua

Долженко Олена Валеріївна

dolzhenkoolena@gmail.com

11Хімія1. Г.А. Лашевська, А. А. Лашевська, С.Р. Ющенко, Хімія, рівень стандарту, 10 кл.

2. Галина Лашевська, Аліна Лашевська, Хімія, рівень стандарту, 11 кл.

3. https://works.doklad.ru

4. https://naurok.com.ua

12Географіяgeografiya-10-klas-dovgan

geografiya-11-klas-kobernik

Філіпчук Роксолана Дмитрівна

chplzt14@ukr.net

 

13ІнформатикаНовицька Валентина Сільвестрівна

valusha320@gmail.com

14Технології
15Будова та ремонт рухомого складуhttps://www.dieselloc.ru/2te10m_3te10m/2_3te10m_38.html

https://www.dieselloc.ru/2te10m_3te10m/2_3te10m_39.html

https://www.dieselloc.ru/2te10m_3te10m/2_3te10m_36.html

Гакман Олександр Степанович

gakmanolexandrosvita2017@gmail.com

16Гальма рухомого складуКран допоміжного гальма 254

Кран машиніста 394-000-2

17КресленняПідручник з кресленняШморгун Віктор Михайлович

guuuuuw@gmail.com

18Електрообладнання пасажирських вагонівЗолотовський Григорій Григорович

chplzt14@ukr.net

19Будова та експлуатація пасажирських вагонів
20Організація перевезень пасажирівГорбенко Любов Миколаївна

chplzt14@ukr.net

21Технологія конструкційних матеріалівНовицька Валентина Сільвестрівна

valusha320@gmail.com

22Охорона праці
23ЕлектротехнікаФіліпчук Дмитро Анатолійович

fildima.cv@gmail.com

24