Наш колектив

Список  педагогічних працівників ДПТНЗ «Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту» станом  на 01.04.2021 року

 

№ з/пПрізвище, імя, по батьковіПосада, який предмет викладає, або спеціалістів з якої спеціальності готуєОсвіта (що і коли закінчив)

 

 

Спеціальність за дипломом

Пед

стаж

Рік і наслідки останньої атестаціїРік проходження курсів підвищення кваліфікаціїНагороди
1.

Сідор

Василь

Ілліч

Директор

ліцею

Вища, Одеський технологічний інст

итут, 1981 р.,

ЖВ-І № 003213

Інженер-механік

 

45,042019 р., підтверджено  кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”, 14тр. та педагогічне звання  «Старший викладач»

2018 р.

 

Знак «Відмінник освіти України», Знак «А.С.Макаренко»,Грамота Чернів. міського голови
2.

Руснак

Людмила Василівна

Заступник  директора з ВР

Вища, Черн

івецький національний університет, 2008 р.,

РН № 34433703

Магістр  інженер-педагог дослідник  200818,062017р.,присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ кат.»,  12т.р.,2015р.,відповідає займаній посаді.

Посвідчення –резерв керівних кадрів-2014р. Курси 2017 р-№ПК22771726/000644-17.

 

Грамота Департаменту  освіти і науки Чернівецької ОДА,Почесна грамота обласної ради.
3.Філіпчук  Дмитро АнатолійовичЗаступник директора з навчально виробничої роботи

Вища, 2006 р., Чернівецький національний університет

РН № 30288850,     2008р.-РН№34433655

Магістр педагогічної освіти ,  магістр з комп»ютерних систем та мереж.16,06

 

2016 р., присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»-14т.р.

Посвідчення 2011р.№74-електрозварник ручного зварювання. Посвідчення 2013р. №139-коваль ручного кування. Посвідчення 2013р.№138-електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування,   курси 2015р. р.№12СПВ 040561. Сертифікат 2018р.-№1812011, курси2019№СП35830447/2474-19,СвідоцтвоСП35830447/0524-20

 

Грамота облдержадміністрації, знак «За самовіддану працю»ІІ ступеня

 

4.

 

Пенько

Манолій Васильович

 

Старший майстер

 

Середня-спеціальна, 1973 р., Чернівецький технікум залізничного транспорту                    Ш-І№213881

Технік-шляховик

 

45,03

 

2012р. підтверджено «майстер в\н першої категорії»,2013 р. підтверджено кваліфікаційну категорію „Спеціаліст” , 10 т.р., м-р в/н -14 т.р.

 

2017р.ПК22771726/000601-17

 

 

Знак»Відмінник освіти України» ,Почесна грамота керівництва залізниці та президії дорпрофсожу

 

 

 

5.

 

Гончар Олександр Анатолійович

 

Керівник фізичного виховання

 

Вища, 2005 р., Вінницький державний педагогічний університет

ВН № 27231446

 

Вчитель фізичної культури

 

21,07

 

2020 р.,  підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії »,14 т.р.та присвоєно педагогічне звання «старший викладач»

 

Курси      2020 р-СЕ№02125697

 

     Почесна

грамота Комітету фіз..вих.та спорту Міністерства освіти і науки України,Грамота Комітету з фіз.вих. та спорту Мін.освіти і науки України,Грамота управління освіти Черн.міс.ради

 

 

 

 

6.

 

Голодюк Митрофан Арсенович

 

Методист,викладач спецдисциплін

 

 

Вища, 1980 р., Дніпропетровський інститут інженерів залізничного транспорту ім. М. Г. Калініна        ЖВ №994315

 

Інженер шляхів сполучення та експлуатації залізниць

 

50,06

 

2018 р., підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», підтверджено педагогічне звання «старший викладач»,    14 т.р.

 

 

2016 р. №ПК22771726/000493-16,            2017 №ПК22771726/000644-17

 

 

Знак «А.С.Макаренко»,Знак «Відмінник освіти України»

 

7

 

 

Марчук Василь Васильович

 

Керівник гуртка -сумісник

 

Вища,2014.,Прикарпацький національний університет ім..В.Стефаника

 

 

Вчитель фіз..вих.,організатор туристичної роботи

9,002018р.,Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії 

 

ВИКЛАДАЧІ

 

1.Долженко   Олена  Валеріївна

 

Викладач хімії та біології

 

 

 

Вища,2000р., Чернівецький національний університет                    РВ №13857952Викладач хімії12,072019р.,присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»,13т.р.2020р. СЕ№02125697Грамота ОДА 2015,Грамота управління освіти Черн. міської ради
2.

Красовська Ольга

Адамівна

 

Викладач зарубіжної літератури

 

 

 

 

 

 

 

Вища,  1971 р.,Чернівецький національний університет            Э№031682Філолог, викладач російської мови52,042016 р., підтверджено кваліфікаційну „спеціаліст вищої категорії”,14 т.р.2020 р.СЕ №02125697

Знак «Відмінник освіти України»,Грамота Черн. міс.гол.2015

 

3.

Курилів

Василь Володимирович

Викладач фізики

Вища, 1992 р., Запорізький індустріальний інститут,

ЦВ № 637599

Інженер електронної техніки28,072016 р., підтверджено кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”, підтверджено педагогічне звання «Старший викладач»-   14 т.р.Посвід. №287-відповідального за електрогосподарство, посвідчення №142-електрозварник ручного зварювання 2013р., курси 2015 р.№2391,курси 2020-СЕ№02125697/8885-20Грамота ОДА 2015
4.Новицька Валентина СільвестрівнаВикладач інформатики

Вища, 2006 р., Чернівецький національний університет

РН № 29796637

 

Магістр педагогічної освіти16,062017 р., присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії”-  14 т.р.2017р. №203Грамота управління освіти Черн. міської ради
5.

 

Сорокіна Валентина Василівна

 

Викладач української мови та літератури

 

Вища, 2001 р., Чернівецький державний університет

РН № 14174590

 

Викладач української мови та літератури

 

 

20,02

 

2018 р.,підтверджено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії.»-14т.р.,2018р. присвоєно пед..звання «старший викладач»

 

 

2020 СЕ№02125697

 

 

Грамота ОДА 2015

6Філіпчук Роксолана ДмитрівнаВикладач  економіки та географіїВища,2011р. Чернівецький національний університет,РН №41044256Викладач географії9,082017р.присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст 1 категорії»-13 т.р.2020           СЕ№02125697Грамота Черн.ОДА 2015
7

 

 

 

Галицька   Любов Михайлівна

 

 

 

 

Викладач  математики

 

 

 

 

Вища,1991р. Чернівецький університет, УВ№860286

 

 

 

Викладач математики

 

 

 

 

29,07

 

 

2020р.,підтверджено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»-14т.р.,та педагогічне звання «старший вчитель»

2019            №333.,2021р. Серія ПК-02071240№52/2021.

 

 

 

 

 

 

8

 

Терновецька Ангеліна Миколаївна

 

Викладач історії та правознавства

 

Вища,2018р. Чернівецький державний університет  М18№172407

 

Магістр«Історії та археології»

 

 

3,04

 

 

2021р.,Присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст ІІ категорії»

 

2019       СЕ№02125697

9Білий Владислав ВікторовичВикладач фізичного виховання -сумісникВища,2020р.,Чернівецький університет              В20№174862Фізична культура і спорт0,06Спеціаліст,11т.р.
10Кияшко Анжела КостянтинівнаВикладач сумісникВища,1999,Чернівецький університет                РН№11797967Філолог,викладач німецької мови та літератури,вчитель англійської мови,спеціаліст20,022018р.,підтверджено кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»-14т.р.,присвоєно педагогічне звання «Старший викладач»
11Токар Тетяна МиколаївнаВикладач-сумісникВища,2002р.,Чернівецький університет            РН№21238857Філолог,Викладач англійської мови та літератури19,062017р.,підтвердженокваліфікаційну категорію»Спеціаліст вищої категорії»,-14т.р.,присвоєно педагогічне звання2015р.

 

 

ВИКЛАДАЧІ СПЕЦДИСЦИПЛІН

 

1Гакман Олександр СтепановичВикладач спецдисциплін

Вища, 2009 р., м. Харків, Українська державна академія залізничного транспорту

ХА № 36249772

Інженер-механік залізничного транспорту11,072018 р.,   Присвоєно кваліфікаційну категорію „Спеціаліст І категорії”-13 т.р.2017р.-ПК22771726/001224-17Почесна грамота керівництва залізниці та президії дорпрофсожу

 

МАЙСТРИ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

 

1

Горбенко

Любов Миколаївна

Майстер в/н груп  чергових стрілочного поста,провідників,касир квитковий

Вища, , 1990 р., Тернопільський педагогічний інститут

№ 765747

Викладач загально технічних дисциплін45,08

2017  р., підтверджено  педагогічне звання “майстер в/н І категорії”

2018 р. підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», підтверджено педагогічне звання „ст. викладач”-14 т.р.

2007р.Посвідчення про проходження стажування№15-провідник пасажирського вагона.  Курси                          2017 р.-ПК22771726/000599-17,  ПК22771726/001226-17.,2020р.-СЕ№02125697

 

Грамота Міністерства освіти і науки України, знак «Відмінник освіти України
2Совік                 Дмитро ДмитровичМайстер в/н груп помічників машиніста тепловоза  слюсарів з ремонту рух.складу1965р.Атестат№3129-ТУ№1                      Середня, Львівський технікум залізничного транспорту ИТ№859512

Слюсар по ремонту паравозів

 

Технік-механік

41,01

2017р.,Встановлено 14-й т.р.

Спеціаліст-10т.р.

1973р.Свідоцтво №306757-самостійне управління тепловозом. 1991р.Свідоцтво-самост.упр. дизель-поїздом. №245042. Курси2017р.ПК22771726/000603-17Почесна грамота керівництва залізниці та президії дорпрофсожу
3

 

Кусий

Богдан Семенович

 

Майстер в/н груп провідників пас.ваг. квитковий

 

         Вища,1977р.,

Харківський інститут інженерів залізничного транспорту

В-1 № 593030

 

Інженер

зв’язок на зал. транспорті

 

 

51,06

 

2017 р., підтверджено кваліфікаційну категорію „Спеціаліст ІІ категорії»,12т.р.,майстер в/н- 14 т.р.

 

2017 р.-ПК22771726/000600-17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

 

 

Неделько Марія Георгіївна

 

Майстер в/н  груп чергових стрілочного поста.провідників,касир квитковий

Середня-спеціальна, 1988 р., Чернівецький технікум залізничного транспорту

МІ № 609610

Технік-механік27,062018 р., Підтверджено кваліфікаційну категорію  “Спеціаліст”.-10т.р.,2019р.»майстер виробничого навчання І категорії» 14т.р.

2017р.-ПК22771726/001227-17, 2020р.-СЕ№02125697

 

Грамота мера м. Чернівці,. Грамота ГУОН,Почесна Грамота Обласної ради

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

 

Нешпіль

Олег Петрович

 

 

 

Майстер в/н груп помічників машиніста тепловоза  слюсарів з ремонту рух.складу

 

 

 

 

1966р.Атестат№3435 – ПТУ№1             Середня-спеціальна, 1978 р., Чернівецький будівельний технікум

АТ № 764090

 

 

 

 

Помічник тепловозного машиніста.

 

Технік-механік

 

 

 

 

 

44,04

 

 

 

 

2016 р., Підтверджено педагогічне звання “майстер в/н І категорії”, м-р в\н -14 т.р.

 

 

 

 

2020-Пк22771726/003305-20.

 

Премія О.Поповича,  знак «Відмінник освіти України»,Почесна грамота керівництва залізниці та президії дорпрофсожу.

 

 

 

 

 

6

 

Ринжук

Василь Федорович

 

Майстер в/н груп  електрозварник ручного зварювання, коваль ручного кування

 

 

Середня-спеціальна, 1977, Чернівецький індустріальний технікум

Е-І № 338258

 

Технік-електромеханік

 

21,07

 

 

 

2017 р. підтверджено педагогічне звання «майстер в/н І категорії», м-р в/н -14 т.р.

 

 

2017р.-ПК22771726/000602-17

 

 

 

Почесна Грамота Департаменту освіти ї науки,молоді та спорту Чернівецької ОДА

 

7

 

Шморгун Віктор Михайлович

 

Майстер в/н груп помічників машиніста тепловоза  слюсарів з ремонту рух.складу

 

 

 

2011р.-Диплом кваліфікованого робітника ДПТНЗ»ЧПЛЗТ» -РН№39888319, Вища,2018р.,

НУ”  Львівська політехніка”-М18№120365,       ДПТНЗ «Чернівецький ПЛЗТ»-свідоцтво 2018р.-Р18№039954,

 

 

Токар,коваль ручного кування,   Магістр

«Транспортні технології»,  Помічник машиніста тепловоза.

 

9,11

 

 

2018р.,                .Встановлено майстру в/н 13 тарифний розряд

 

Посвідчення №2 від 30.09.16р.-електрозварник ручного зварювання. Посвідчення про підв.кваліфікації від26.06.19р.2020р.-СЕ№02125697

 

 

 

 

Подяка ЧПЛЗТ 10.12.2015 Грамота Департамента освіти і науки 2015р.,Почесна грамота керівництва залізниці та президії дорпрофсожу

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

 

 

 

Кузь Михайло Михайлович

 

 

 

 

 

 

Майстер в/н груп помічників машиніста тепловоза  слюсарів з ремонту рух.складу

 

 

 

 

 

 

1977р.Атестат №9155-ТУ№4                Середня-спеціальна,1985,Львівський технікум залізничного транспорту ИТ№859502

 

 

 

 

 

 

Помічник тепловозів слюсар ІІІ розряду

 

Технік-механік

 

 

 

 

 

 

34,00

 

 

 

 

 

 

Майстер в\н-13т.р.

 

 

 

1992р.Сідоцтво№678821-самостійне управління тепловозом, 1992р. свідоцтво №245100-самостійне управління дізель-поїздом.,   2020р.-СЕ№02125697/7460-20,

 

 

 

 

 

ВИХОВАТЕЛІ

 

 

 

 

 

 

1.

 

 

Добрянська Катерина Дмитрівна

 

Вихователь гуртожитку

 

 

Вища, 1992 р., Чернівецький Державний університет

КК № 008104

 

Викладач географії

26,062019 р., Підтверджено кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої  категорії”.-14т.р.

 

2018р.-№ПК22771726/001811-18

 

Знак

 

«Відмінник освіти України»

 

 

2.

 

 

Солов’янчик Людмила Климівна

 

 

 

Вихователь гуртожитку

 

Вища, 1993 р., Сімферопольський державний університет

ФВ № 814518

 

Філолог. Викладач української мови та літератури

 

 

26,07

 

2017 р., підтверджено кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”-14 т.р.

 

 

 

2020р.-№02125697

 

 

Почесна грамота адміністрації училища

 

 

 

 

 

3.

 

 

Строгарчук Аліна АнатоліївнаВихователь гуртожитку

 

 

Вища, 2001 р., Чернівецький національний університет

РН № 16413690

 

 

Викладач історії

 

 

20,01

 

 

2018 р., підтверджено кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”-14 т.р.

 

2020р.-СЕ№02125697

 

 

 

 

 

Грамота ГУОН

 

 

ІНШІ ПРАЦІВНИКИ

 

1.Долженко Олена ВалеріївнабібліотекарВища,2000р., Чернівецький національний університет                    РВ №13857952Викладач хімії2,062019р.,присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»,13т.р.

2020р.

СЕ№02125697

Грамота ОДА 2015-
2.Солдатова Кристина ВасилівнаПрактичний психологВища,2008р.,Чернівецький національний університет РН№34560347Психолог9,102021р.,присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»2020р. СЕ№02125697,2021р.СЕ№02125697/2260-21.2018р.,Грамота Черн.міської ради

 

В.о.директора   ліцею                                                                                        В.І.Сідор

 

Інспектор з відділу кадрів                                                                                 Н.В. Ромашко